banner
Huis » Product > kruiden > Kruiden wortel
Productcategorie

Corydalis Yanhusuo

Yan Hu Suo(Corydalis yanhusuo W. T. Wang ex Z. Y. Su et C. Y. Wu), andere naam: YanHu, Xuan Hu Suo, Yuan Hu Suo, Yuan Hu. Corydalis yanhusuo yanhusuo farmacologische effecten 1, Corydalis yanhusuo yanhusuo op het centrale zenuwstelsel: (1) pijnstillend effect; (2) hypnose, sedatie en stabiliteit. 2...

Aanvraag sturen

4.jpg

Yan Hu Suo(Corydalis yanhusuo W. T. Wang ex Z. Y. Su et C. Y. Wu), andere naam: YanHu, Xuan Hu Suo, Yuan Hu Suo, Yuan Hu.

Corydalis yanhusuo yanhusuo farmacologische werking

1, corydalis yanhusuo yanhusuo op het centrale zenuwstelsel:

(1) pijnstillend effect;

(2) hypnose, sedatie en stabiliteit.

2, corydalis yanhusuo yanhusuo op het spijsverteringsstelsel: ter bevordering van de secretie van maagzuur.

3, corydalis yanhusuo yanhusuo op het cardiovasculaire systeem: Corydalis yanhusuo yanhusuo alcohol extract is aanzienlijk uitgebreid in vitro konijn hart en in vivo kat hart van de coronaire bloedvaten, coronaire resistentie te verminderen en een grotere rol doorbloeding.

4, corydalis yanhusuo yanhusuo op de functie hypofyse-bijnier corticale systeem: Corydalis yanhusuo yanhusuoin heeft de rol van hypofyse-bijnier systeem opgewonden.

5, corydalis yanhusuo yanhusuo spier ontspanning op de rol van de spier.

Chinese geneeskunde is van mening dat de uitbreiding van Cassisian San, bitter, warm pass, zowel in de bloed-punten, maar ook in de gas-punten, beide bloed in het gas, maar ook het bloed in het gas, bloed stroom, pass niet pijn. Klinische bevestiging van dit product pijnstillend effect dan olibanum, mirre, Wulingzhi sterke, voor de traditionele Chinese geneeskunde in de geneeskunde van de pijn, de maag pijn en buikpijn is bijzonder effectief, compatibiliteit met betere resultaten.

 

TrefwoordGemiddelde maandelijkse zoekopdrachten (alleen exacte overeenkomst)CompetitieVoorgestelde bod
Rhizoma helmbloem100 – 1 duizend0.090.98
Helmbloem1 – 10 duizend0.323.34
Corydalis yanhusuo1 – 10 duizend0,895.39
Yan hu suo100 – 1 duizend0.196.24
Helmbloem rizoom10-1000,291.37
Helmbloem poeder10-1000.952.1
Helmbloem wortel100 – 1 duizend0,460.97
Helmbloem kruid10-1000.965.37
Yan hu suo kruid10-1000,558.76
Helmbloem plant100 – 1 duizend0.762.04
Helmbloem thee10-1000.622.31
Corydalis yanhusuo rizoom10-1000.322.97
Helmbloem Knol10-1000.1
Helmbloem supplement10-1000.963.08
Chinese kruidengeneeskunde voor pijn10-10018,45
Helmbloem rhizoma10-1000.021.81
Yan hu dus10-1000,05
Yan huo suo10-1000.08
Yuan-hu



Hot Tags: Corydalis yanhusuo, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, groothandel, kopen, lage prijs

Onderzoek