banner
Huis » Producten > kruiden > Kruiden wortel
Productcategorie

Forsythia Root

Latijnse naam Forsythia suspensa: bladverliezende struik, is het geslacht Mossaceae. Functionele bijwonen kan de ontgifting, elimineren karbonkel Sanjie, bestuur zere karbonkel, scrofula. Gebruikte in exogene wind-serie, karbonkel gezwollen vergif. 1. antimicrobiële werking Forsythia in vitro kan remmen...

Aanvraag sturen

2.jpg

Latijnse naam Forsythia suspensa: bladverliezende struik, is het geslacht Mossaceae.

Functionele bijwonen

Ontgifting, kan elimineren karbonkel Sanjie, bestuur zere karbonkel, scrofula. Gebruikte in exogene wind-serie, karbonkel gezwollen vergif.

1. antimicrobiële werking

Forsythia in vitro kan remmen Salmonella typhi, paratyfus bacteriën, Escherichia coli, bacillus difterie, Vibrio cholera, Streptococcus, enzovoort. Staphylococcus aureus op Shigella, wordt ook een beter remmende effect hebben.

Sterke hart, diuretisch effect

Forsythia van de peel met oleanolic zuur, dus er een sterk hart, diuretisch effect is.

2. om te voorkomen dat hemolyse

Forsythia is rijk aan vitamine P, vasculaire kwetsbaarheid, permeabiliteit, om te voorkomen dat hemolyse kunnen verminderen.

3. wapendrager

Het krampstillend effect kan worden voor de remming van de hersenen van het braken chemische gevoeligheid gebied, spelen om te onderdrukken braken.

4. antihypertensief effect

Forsythia 6 Qian Wen gebakken tot 150 ml 3 keer voor het eten van kleren, bloeddruk aanzienlijk afgenomen.

5. anti-lever schade

Forsythia oleanolic zuur, bevat kan verminderen de experimentele lever schade in serum alanineaminotransferase, anti-lever letsel is een actieve ingrediënt.

6. verbeteren van visie

Forsythia afkooksel, 3 keer voor het eten van kleren, na de behandeling, toegenomen gezichtsscherpte, verbetering van de symptomen van hemopia.


TrefwoordGemiddelde maandelijkse zoekopdrachten (alleen exacte overeenkomst)CompetitieVoorgestelde bod
forsythia suspensa1000 – 10 duizend0,052.07
Forsythia planten1000 – 10 duizend0.911,83
huilerig forsythia100-10000.350,48
Forsythia medicinale100-10000,062.37
Forsythia10 – 100 duizend0.282.1
Forsythia fruit100-10000.02
forsythia suspensa fruit10-1000.161.3
Forsythia zaden10-1000.991.87
gele forsythia100-10000.952.24
Forsythia te koop100-100012,75
Lian qiao100-10000.034.02
Forsythia thee10-1000,2914.46
Forsythia lynwood goud100-10000,741.45
Gouden forsythia10-1000.932.37
Fructus forsythia suspensa10-1000
Fructus forsythiae100-10000
forsythiae fructus10-1000.020,66
Forsythia groen10-1000,24
forsythiae10-1000.02
Fructus forsythiae100-10000
forsythia suspensa1000 – 10 duizend0,052.07



Hot Tags: Forsythia root, China, fabrikanten, leveranciers, fabriek, groothandel, kopen, lage prijs

Onderzoek